Wrz
19
2017

Zmiana miejsca treningu dla grupy Hip-Hop Młodzież, oraz Hip-Hop do 11 lat.

Zmiana miejsca treningu dla grupy Hip-Hop Młodzież, oraz Hip-Hop do 11 lat.
Zajęcia w czwartki odbywać się będą na Auli w Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja na ul. Mickiewicza 10.
uwaga-wazne

Wrz
12
2017

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć tańczyć.

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć tańczyć.
Już dziś zapraszamy dorosłe pary chcące zacząć swoja przygodę z tańcem na pierwsze zajęcia, które odbędą się w najbliższy piątek (15.09) o godz. 17:30 na Dużej Sali w L.O. im. S. Żeromskiego.

dorosli

Sie
30
2017

Nabór na rok szkolny 2017/2018

Wakacyjny czas powoli dobiega końca, a my już od września rozpoczynamy kolejny taneczny rok szkolny. Zapraszamy wszystkich chętnych do tańca z Gracją Iława.

naborg_gracja_2018

Sie
30
2017

Plan zajęć na rok szkolny 2017/2018

Plan 2017-2018

Cze
04
2017

OTTS POMOSTY Elbląg 2017

Dnia 04.06.2017 r. nasze pary brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego –  Pomosty w Elblągu.
Para taneczna Bartłomiej Kawski – Julia Woźniak w kategorii 10-11 „F” zajęli I miejsce,
Para taneczna Kyuwon Kim – Patrycja Langiewicz w kategorii 12-13 „F” zajęli I miejsce.
Obie pary w dniu dzisiejszym otrzymały w swoich kategoriach wiekowych wyższą klasę taneczną „E”.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w wyższej klasie tanecznej.

IMG_2540 IMG_2543 IMG_2545 IMG_2546

Maj
23
2017

IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2017

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2017 już za nami.
Było wiele emocji, dzięki startom naszych par turniejowych oraz pokazów w wykonaniu naszych grup Hip-Hopu G-Mini i G-Style, a także grupy rytmiczno – tanecznej pod przewodnictwem instruktorki Moniki Trzciałkowskiej.
Nasze pary turniejowe na tym turnieju uzyskały wysokie lokaty, a mianowicie:
W grupie najmłodszej w kategorii do 9 lat „H” nasze pary zajęły ex aequo I miejsce:
Krzysztofiak Miłosz – Wiśniewska Iza
Czyżak Robert – Kopaczewska Lena
Kłosowski Mariusz – Bielawska Michalina
Tyburski Radosław – Słowik Oliwia
Kowalewski Tobiasz – Barczak Rozalia
W kategorii 8-9 „G”
Iskierka Piotr – Tomanek Michalina – II miejsce
W kategorii 10-11 „F”
Kawski Bartłomiej – Woźniak Julia – I miejsce
Nastaj Olgierd – Kowalczyk Pola – III miejsce
W kategorii 12-13 „F”
Kim Kyuwon – Langiewicz Patrycja – II miejsce
W kategorii 14-15 „C”, para taneczna Słowik Filip i Lorkowska Alicja zajęli III miejsce i otrzymali tym samym awans do wyższej kategorii tanecznej „B”.
W kategorii Senior Hobby nasze pary zajęły I miejsce:
Szymański Jarosław – Szymańska Renata
Wojtkiewicz Grzegorz – Wojtkiewicz Anna
Wszystkim parom oraz tancerzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Maj
08
2017

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2017

Zapraszamy wszystkich miłośników tańca na IX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława – Wikielec 2017, który odbędzie się 20 maja 2017 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wikielcu.

Plakat

Maj
08
2017

XI OTTS PROMENADA CUP 2017 Augustów

W dniu 06.05.2017 r. nasza para taneczna Filip Słowik i Alicja Lorkowska brała udział w XI OTTS PROMENADA CUP 2017 Augustów. W kategorii 14-15 „C” w tańcach standardowych zajęli I miejsce i otrzymali upragniony awans do wyższej klasy „B”. W tańcach latynoamerykańskich zajęli III miejsce.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w wyższej klasie tanecznej.

Filip i Ala 1 Filip i Ala

Maj
08
2017

UWAGA Zmiany w planie.

Grupa IV tańca towarzyskiego:

Na czas matur 08-19.05.2017 duża sala gimnastyczna w LO
wtorek 16:30-18:00 piątek 17:00-18:30
od 22.05-02.06.2017
poniedziałek 16:00-17:30 mała sala gimnastyczna w LO

piątek 17:00-18:30 duża sala Gimnastyczna w LO
 

HIP – HOP

W dniach 08-19.05.2017 r. wszystkie zajęcia odbywać się będą na dużej sali gimnastycznej w LO

Kwi
23
2017

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR – Elbląg 2017

Dnia 23.04.2017 w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Jantar – 2017.

Na tym turnieju nasze pary zajęły następujące miejsca:

Kyuwon Kim – Patrycja Langiewicz – 2 miejsce w kategorii 12-13 „F”

Bartłomiej Kawski – Julia Woźniak – 6 miejsce w kategorii 10-11 „F”

Filip Słowik – Alicja Lorkowska – 5 miejsce w kategorii 14-15 „C”  Standard, 4 miejsce w kategorii 14-15 „C” Latino

Gratulujemy !!!
IMG_2242 IMG_2245 IMG_2247

Starsze posty &laquo